Obec Černín

Obec Černín
Facebook

Počasí

Obec Černín - https://cernin-zn.rajce.idnes.cz/

SDH Černín - https://sdhcernin.rajce.idnes.cz/

Obec s bohatou historií, která je již zmiňovaná v roce 1131.

Dne 26.5.2018 jsme dovršili rekonstrukci hasičské zbrojnice a pořízení noveho dopravního automobilu pro potřeby zásahové jednotky obce Černín, slavnostním pokřtěním, které provedl pan farář Jiří Ochman. Pro spoluobčany bylo nachystáno prase na rožni a občerstvení. Počasí nám přálo a celé odpoledne bylo provázeno dobrou náladou.

V první fázi rekonstrukce hasičské zbrojnice jsme

díky podpoře z Jihomoravského kraje a Nadaci ČEZ zajistili nejnutnější opravy, které umožnily nejnutnější základní provoz a ve druhé závěrečné fázi opět za přispěníJihomoravského kraje dokončení.

Dnes můžeme s uspokojením konstatovat, že celá akce byla úspěšně dokončena. Pro zásahovou jednotku je k dispozici kompletní sociální zázemí a místnost, kde se mohou nerušeně provádět různá školení zásahové jednotky a sportovního družstva.

Je to důležitý krok k dalšímu rozvoji našeho sboru.

Díky finanční podpoře z Jihomoravského kraje, která činila 350 000 Kč, a finanční podpoře od Nadace ČEZ ve výši 300 000 Kč přistoupila obec Černín k první etapě rekonstrukce hasičské zbrojnice, která byla už nutná z důvodu potřebnosti oprav a také zajištění alespoň nejnutnějšího potřebného sociálního zázemí.
V příštím roce bychom rádi přistoupili k druhé, závěrečné části, aby tato akce byla dotažena do úspěšného konce.

Další příspěvek pro naše aktivní hasiče, který se podařil zrealizovat za finanční pomoci z Ministerstva vnitra ČR, Jihomoravského kraje a obce Černín.

czechpoint

czechpoint

BLOND1

ids jmk

krizport

banner klesti

logo1 offic

logo1 offic

logo1 offic

logo1 offic

czechpoint

Obec Černín

Obec Černín

Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o použití cookies

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.